Darmowa wysyłka Zapłać przy odbiorze

1458 Recenzje (4,7/5)
4.7/5

ELIMINUJE WSZYSTKIE SZKODLIWE TOKSYNY Z ORGANIZMU

TYLKO DZISIAJ OFERTA SPECJALNA 3 za 1

📦 Pozostałe sztuki zniżki
POZOSTAŁO 9 OSTATNICH

274 137

JAPOŃSKI NATURALNY ŚRODEK ZARADCZY

Detox Patch to detoksykujący plaster samoprzylepny, który nałożony pod podeszwy stóp usuwa szkodliwe toksyny z organizmu, zapewniając dobre samopoczucie i energię.

Zanieczyszczenie środowiska, negatywne emocje, a przede wszystkim zła dieta to główne przyczyny powstawania tych szkodliwych toksyn.

Prowadzą one do nieprawidłowego funkcjonowania organizmu, co wpływa na zdrowie, objawiając się bólami głowy, zmęczeniem i trudnościami z odpoczynkiem.

Aby odciążyć organizm i zadbać o swoje ciało, kuracja detoksykacyjna jest tym, czego potrzebuje organizm.

Plastry te zapewniają przywrócenie równowagi i ożywienie organizmu poprzez zmniejszenie stresu, poprawę krążenia krwi i poziomu tlenu we krwi.

Ponadto są przydatne w łagodzeniu uczucia dyskomfortu, takiego jak opuchnięte stopy i zmęczone nogi.

W 100% NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE

TORMALINE

Minerał od zawsze wykorzystywany w medycynie tradycyjnej, zdolny do przechwytywania energii i uwalniania jej do organizmu. Zwalcza problemy ze stawami i kośćmi, dzięki zdolności do ładowania się energią pod wpływem nacisku.

SOLE HIMALAJSKIE

Stymuluje organizm, a w szczególności wątrobę. Reaktywuje funkcje oczyszczające wątroby i pozwala nam pozbyć się nagromadzonych toksyn, które w przeciwnym razie byłyby niemożliwe do wyeliminowania.

OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO

Olejek o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwwirusowych. Chroni organizm przed infekcjami, w tym grzybiczymi, zapewniając dobre samopoczucie.

BLACKBERRY

Dzięki bardzo wysokiemu stężeniu przeciwutleniaczy, które zwalczają wolne rodniki powodujące starzenie się komórek. Działanie borówki jest wzmocnione przez zawartość witaminy C, którą zawarliśmy w plastrach DetoPatch.

DLA KOGO ZALECANE SĄ PLASTRY?

JAK NALEŻY STOSOWAĆ ŁATKI?

1. Umyj stopy i dokładnie je wysusz, aby zapewnić idealne dopasowanie.

2. Usunąć folię ochronną z plastra i nałożyć go bezpośrednio na podeszwę stopy, lekko dociskając.

3. Załóż wygodne skarpetki, które wytworzą ciepło niezbędne do uwolnienia aktywnych składników zawartych w plastrze.

Każde opakowanie zawiera 10 plastrów, w sumie 30 sztuk!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

4,783 Recenzje

4,93/5
4.7/5

5 Gwiazdy

4 Gwiazdy

3 Gwiazdy

2 Gwiazdy

1 Gwiazdy

“Widziałem pozytywne recenzje tych plastrów i zaintrygowany postanowiłem je kupić. Kiedy założyłem je po raz pierwszy, byłem zaskoczony, że w moim organizmie znajduje się tak wiele toksyn. Jeśli wcześniej zawsze czułam się zmęczona i bez energii, teraz mogę powiedzieć, że czuję się jak inna osoba! Spróbuj, aby uwierzyć!”

“Ten produkt został odkryty przez mojego wspaniałego partnera … Biorąc pod uwagę pierwsze wyniki kuracji detoksykacyjnej, nie możemy zrobić nic innego, jak tylko ją zakończyć. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektu. Wstajemy rano bardziej zrelaksowani i z mniej zmęczonymi nogami. Polecamy.

“Nie czułem się już dobrze, zawsze byłem zmęczony i nie mogłem dobrze wypocząć. Dziś używam plastrów regularnie i byłam zaskoczona ich skutecznością. Dobre samopoczucie jest zapewnione; już po tygodniu stosowania moja skóra wygląda jaśniej i zdrowiej, a ja czuję się bardziej energiczna i witalna”.

JAK KUPIĆ PLASTRY ULTRA DETOX

"AKTYWUJ OFERTĘ"

Kliknij przycisk, aby aktywować ofertę 3 za 1 ważną tylko dziś

ŻĄDANIE

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej

POŁĄCZENIE

Jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą w celu wyjaśnienia wszelkich pytań

DOSTAWA

Produkt zostanie dostarczony w ciągu 1-2 dni

PŁATNOŚĆ

Płacisz bezpośrednio przy odbiorze BEZ ZADATKU!

⚠ WAŻNA INFORMACJA ⚠

Ze względu na wysoki popyt, oficjalnie kończą nam się zapasy tego produktu, zalecamy jak najszybsze złożenie zamówienia!

Oferta jest ważna tylko dzisiaj!

Kup plastry ultra detox już dziś z 50% zniżką

274 137

📦 Pozostałe sztuki zniżki
POZOSTAŁO 9 OSTATNICH

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów, który udzieli Ci pomocy całkowicie bezpłatnie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po jego przybyciu do domu!

Zazwyczaj kurier dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie 2-3 dni.

Wysyłka jest BEZPŁATNA.

Oczywiście! Jeśli nie wypełniłeś jeszcze formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany, co zrobić, skontaktuje się z Tobą telefonicznie jeden z naszych operatorów, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Nel caso avessi già compilato il modulo, ti invitiamo a contattarci su [email protected]

Tak, o ile nastąpi to w ciągu 30 dni od otrzymania produktu.

Oczywiście, jeśli zauważysz w lewym górnym rogu symbol kłódki z https, gwarantuje to, że Twoje dane są przesyłane w całkowicie bezpieczny sposób do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Puoi leggere per approfondire l’argomento le nostre Privacy Policy e Cookie Policy 

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Attenzione: i prodotti consigliati su questo sito sono venduti in affiliazione, pertanto non siamo né il produttore, né il venditore ufficiale di ogni singolo prodotto che troverete all’interno del nostro sito. Pertanto per eventuali richieste di rimborso o altri problemi sui prodotti ordinati su questo sito, dovrete sempre fare riferimento al venditore ufficiale.
I prodotti sono recensiti a scopo informativo e non è possibile in nessun modo garantire risultati certi e le possibilità di riuscita di qualsiasi risultato variano da cliente a cliente.
Questo blog non rappresenta una testata giornalistica in quanto viene aggiornato senza alcuna periodicità. Non può pertanto considerarsi un prodotto editoriale ai sensi della legge n. 62 del 7.03.2001. Alcune immagini e recensioni presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora crediate che possano ledere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.